استوری قاضی زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت درباره کرونا + عکس

زمان مطالعه: 2 دقیقه

وزیر سابق بهداشت آقای دکتر قاضی زاده هاشمی امروز یک استوری جدید در اینستاگرام خود درباره بیماری کرونا منتشر کرد

 

 

 

مطلب نیو – دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت امروز یک استوری جدید در صفحه شخصی اینستاگرام خود درباره بیماری کرونا منتشر کرد.

ایشان ضمن تشکر از کادر درمان به خاطر زحمات شبانه روزی آن ها و مجاهدت عاشقانه این عزیزان در راه مبارزه با این بیماری گفت؛ در خصوص درخواست برخی از شما عزیزان که در کمک به دولت محترم مضایقه نکنم،باید عرض کنم آوخته ام با توجه به حساسیت هایی که وجود دارد به جای نامه‌ای سرگشاده و اظهارنظر علنی و عمومی که موجب نگرانی بیشتر هموطنان می شود ،چنانچه بخواهد اثربخش باشد نصیحت محرمانه و بی سر و صدا موثرتر است.

ایشان درخصوص بیماری کرونا گفت من از اوایل دی ماه و بلکه اواخر آذرماه امسال نگرانی و همچنین نظرات و پیشنهاداتم را  همراه به سمع و نظر مسئولین ارشد کشور از جمله رئیس جمهور محترم و پیش از همه به اطلاع برخی مدیران عزیز در وزارت بهداشت و درمان رساندم و برای هر نوع خدمتی رسماً اعلام آمادگی کردم البته ناچارم عرض کنم که اکثر تلاش‌ها تاکنون کم اثر بوده است و بدیهی است که بازهم ادامه می‌دهم مطمئن باشید.

ایشان در ادامه اضافه کردند امیدوارم مردم عزیز باور کنند که با شیوه های موجود این میهمان خود خوانده به این زودی‌ها رفع مزاحمت نمی کند و همچنان قربانی خواهد گرفت پس لازم است توصیه های بهداشتی و بسیار بسیار جدی بگیرند

  درخواست اینستاگرامی علی کریمی از مردم

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.