استاندار تهران ؛ در رای دهی از استامپ استفاده نکنید

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با شروع رای گیری انتخابات مجلس شورای اسلامی از امروز صبح و همچنین اخبار منتشر شده در خصوص ابتلاء تعدادی از هموطنان به ویروس کرونا و فوت دو نفر در شهر قم بر اثر این بیماری استاندار تهران در یک نشست خبری در خصوص استفاده از استامپ توضیح داد. 

 

 

مطلب نیو- اخبار منتشر شده در خصوص مرگ دو نفر در شهر قم بر اثر ابتلا به ویروس کرونا و همچنین بستری شدن پنج یا شش نفر دیگر در ارتباط با این بیماری در بیمارستان کامکار قم واکنش های کاربران فضای مجازی در خصوص انتشار ویروس کرونا در شهرهای دیگر باعث به وجود آمدن برخی از نگرانی ها برای هموطنان در خصوص این بیماری گردید.

 

درخصوص همزمانی انتشار این اخبار با انتخابات مجلس شورای اسلامی ،استاندار تهران در یک نشست خبری در خصوص برگزاری انتخابات به خبرنگار ایسنا گفت:

استفاده از استامپ در همه شعب اخذ رای به صورت اختیاری بوده ولی توصیه می‌کنیم که شهروندان از استامپ استفاده نکنند و در صورت استفاده از استامپ بهتر است که بعد از آن دست های خود را شسته و ضدعفونی کنند.

دستگاه های احراز هویت که در شعب اخذ رای راه اندازی شده به صورت کاملاً الکترونیک بوده و پر قدرت به کار خود ادامه می‌دهند. این دستگاه ها به صورت هوشمند بوده و به راحتی از تخلفات احتمالی در انتخابات جلوگیری می کنند.

استاندار تهران اضافه کرد؛ با وجود اینکه این دستگاه های هوشمند در شعب اخذ رای راه اندازی شده اند با وجود این استامپ زدن محلی از اعراب ندارد

  پرداخت یارانه 400 هزارتومانی به مردم به علت کرونا + جزئیات کامل طرح

 

 

همچنین بخوانید:  علائم بیماری کرونا چیست؟

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.