اسامی 4 داروی گیاهی کرونا از طرف وزارت بهداشت اعلام شد + جزئیات خبر

زمان مطالعه: 2 دقیقه

جزئیات 4 داروی گیاهی موثر در درمان کرونا از طرف وزارت بهداشت اعلام شد،در ادامه صحبتهای کیانوش جهانپور را در این بخش از مجله بخوانید

هزینه تست کرونا از طرف وزارت بهداشت در حدود ۳۰ هزار تومان اعلام شد اما برخی از شنیده‌ها حاکی از افزایش هزینه های تست کرونا تا ۱۰۰ هزار تومان نیز می باشد
مطلب نیو –کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو، جزئیاتی از اثربخشی ۴ داروی گیاهی مؤثر در بهبودی بیماران کرونایی ارائه کرد.

به گزارش شهرآرانیوز، دکتر کیانوش جهانپور درباره اثربخشی ۴ داروی گیاهی مؤثر در بهبودی بیماران کرونایی اظهار کرد: برای بهبود علایم بیماری کووید١٩ یا کمک به بهبود و روند درمان بیماران، تاکنون چهار فرآورده طبیعی با اجزای گیاهی مصوبه کمیسیون قانونی سازمان غذا و دارو را اخذ کرده‌‌اند که دو مورد منجر به صدور مجوز تولید موقت و مشروط به مدت ۶ ماه شده است.

  بعداز الکل این بار درمان کرونا با مصرف تریاک در حال اوج گرفتن است !

وی افزود: مورد اول اسپری دهانی PHR 160 حاوی ۶ اسانس گیاهی است که با توجه به نتایج کارآزمایی بالینی ارائه شده به بهبود عوارض ریوی کووید١٩ شامل تنگی نفس، سرفه، اکسیژن شریانی کمک می‌‌کند.

سخنگوی  ازمان غذا و دارو ادامه داد: مورد دوم شربت موکوزیفت حاوی عصاره آبی میوه دو گیاه است که با توجه به مدارک کارآزمایی بالینی ارائه شده برای ‏بهبود علائم خستگی و بی اشتهایی در بیماران مبتلا به کووید ١٩ مورد مصرف است.

جهانپور افزود: دو مورد فراورده دیگر مصوبه کمیسیون اخذ کرده‌‌اند اما هنوز برای آن‌‌ها مجوز موقت صادر نشده است. مورد اول شامل فرآورده شربت تولیدی با نام اظهار شده استاپ سیویر است که البته نام فرآورده تایید نهایی نشده است؛ این فراورده بر اساس کارآزمایی بالینی برای کاهش دوران بستری و بهبود هایپوکسی مورد مصرف است و حاوی هفت جزء گیاهی است.

  توزیع داروی امام کاظم برای شفای کرونا در مشهد از سوی شیخ عباس تبریزیان

سخنگوی سازمان غذا و دارو بیان کرد: مورد بعدی، فرآورده شربت با نام اظهار شده آنوال اس حاوی یک جزء گیاهی است که البته نام فرآورده تایید نهایی نشده است؛ این فرآوده بر اساس کارآزمایی بالینی برای بهبود برخی علایم بیماری مصرف دارد.

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.