اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال رویای فرمانروای بزرگ + معرفی سریال و نقش ها

زمان مطالعه: 2 دقیقه

سریال رویای فرمانروای بزرگ محصول سال 2012 کره جنوبی  در 70 قسمت و به کارگردانی شین چانگ سئوک و کیم سانگ هوی است 

 

 

خلاصه داستان سریال رویای  فرمانروای بزرگ

سریال رویای فرمانروای بزرگ، روایت گر داستان زندگی کیم چونچو از فرمانروایان کره است که به کمک یکی از فرماندهان خود به نام کیم یوشین عصر طلایی فرمانروایی شیلا را رقم می زنند. دوستی کیم چونجو با کیم یوشین به دوران کودکی آنها بر می گردد. زمانی که فرمانروا جینجی، پدر بزرگ کیم چونجو از مقام خود خلع و از قدرت فاصله می گیرد. در کودکی کیم چونجو  با کیم یوشین، پسر یکی از فرماندهان بزرگ شیلا آشنا و همین باعث دوستی آنها می شود که در نهایت به رقم زدن عصر طلایی شیلا می انجامد.

شیلا در آن زمان با فرمانروایی بکجه و گوگوریو همسایه و همینطور رقیب است و مشکلات فراوانی بسیاری بین آنهاست. در سوی دیگر امپراطوری تانگ قرار دارد که به مردم سه قلمرو نگاهی از بالا دارد. کیم یوشین سعی دارد با سیاست و روابط دیپلماتیک، اختلافات داخلی را کنترل و همچنین کنترل فرمانروایی های همسایه را در دست داشته باشد.

  خلاصه و نقد سریال هم گناه + معرفی بازیگران

خلاصه سریال رویای فرمانروای بزرگ

 

بازیگران و سایر عوامل سریال رویای فرمانروای بزرگ

کارگردانی سریال رویای فرمانروای بزرگ به صورت مشترک بر عهده شین چانگ سئوک و کیم سانگ هوی است و نویسندگی این اثر  تاریخی و درام با یو دونگ یون ست. بازیگران این سریال به شرح زیر است:

چوی سو جونگ در نقش کیم چونچو، کیم یو سوک در نقش کیم یوشین، پارک جو می در نقش شاهزاده دوک مان و هونگ ئون هی در نقش شاهزاده دوک مان است. لینا ملکه در نقش چون مونیونگ، مین جی ای در نقش چون بو هی، چوی ایل هوا در نقش چون کیم سئو هیون، جانگ دونگ جیک در نقش بی هیونگ، چوی چول هو در نقش بی دام، لی یانگ آه در نقش سونگ مان، سون یئو ایون در نقش ملکه جین دئوک، لی سه یونگ در نقش چون گوان نیو، کیم یه ریونگ در نقش چون خانم مانیونگ، کیم ها کیون در نقش چون پادشاه جینپیونگ، لیم هیوک در نقش چون آل چان، هونگ ایل کوون  در نقش چون شاه گالمون است.

این سریال از 19 شهریور ا شبکه تماشا و جایگزین سریال بخش قلب خواهد شد.

 

خلاصه سریال رویای فرمانروای بزرگ

 
 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *