اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال (بازی قدرت) + بیوگرافی و عکس

زمان مطالعه: 3 دقیقه

سریال بازی قدرت یکی از جدیدترین سریال های کره ای با موضوعی تاریخی در جدول پخش شبکه سه سیما قرار گرفت

 

اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال بازی قدرت

معرفی سریال بازی قدرت

سریال کره ای بازی قدرت به کارگردانی کیم جین وون یک سریال تاریخی با ژانر اکشن و درام، تولید شبکه JTBC در سال 2019 می باشد. نویسندگی این سریال با Chae Seung-Dae است. این سریال از از شبکه سه بر روی آنتن می رود. در اینجا به معرفی بازیگران و خلاصه داستان این سریال جذاب می پردازیم.

  بیوگرافی و اسامی بازیگران مینی سریال آنا (Anna) و نقش ها + داستان جهان آخرالزمانی کودکان در پساپاندمی

اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال (بازی قدرت)

خلاصه داستان سریال بازی قدرت

سریال بازی قدرت روایتگر بخشی از تاریخ دوران گوریو و چوسان است. در اواخر دوران گوریو و اوایل دوران چوسان دو دوست بخاطر اختلاف نظر درباره کشورشان با یکدیگر دشمن می شوند. هریک از آنها تلاش می کنند به رش خود از کشور و دوستانشان محافظت نمایند.

سئو هوی جنگجویی ماهر زمانی که بی عدالتی و ظلم را می بیند، مثل دیگران سکوت نمی کند. نام سان هو فردی باهوش و توانمند که سعی دارد در آزمون افسری قبول شود. از آنجایی که پدرش فساد مالی داشته و رسوایی به پا کرده بوده است رویایی که در سر داشته از دست می دهد. در این میان به دلیل سوء تفاهم با سئو هوئی درگیر می شود.

اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال (بازی قدرت)

بیوگرافی یانگ سه جونگ در نقش سئو هوی

یانگ سه جونگ متولد 23 دسامبر 1992 در آنیانگ گیونگی است. او فارغ التحصیل رشته اجرا و فیلم از دانشگاه دانکوک می باشد. قبل تر او در مسابقات تکواندو شرکت داشته و حتی از طرف سامسونگ برای دانشگاه ورزشی بورس تحصیلی پیشنهاد می شود ولی او با توجه به علاقه اش به بازیگری آن را نمی پذیرد. همچنین در دورانی نیز در صنعت مدلینگ فعالیت داشته است. 

 بیوگرافی وو دو هوان نام سون هو

وو دو هوان متولد 12 ژوئیه 1992در آنیانگ گیونگی است.  او فارغ التحصیل رشته اجرا و فیلم از دانشگاه دانکوک می باشد و در سریال های نجاتم بده، سگ ابدی، سلطنت ابدی و وسوسه به خوبی ایفای نقش کرد و توانسته محبوبیت بسیاری در بین طرفدرانش به دست آورد. 

بیوگرافی سئول هیون در نقش  هان هی جائه

کیم سئول هیون متولد 3 ژانویه 1995 است. او در موسیقی پیشرفت های خوبی داشته است. در کودکی نوازنده پیانو بوده است، مدتی آموزش رقص دیده است و در نهایت به خوانندگی روی می آورد و هم اکنون یکی از خوانندهه ای مشهور کره ای می باشد. در دنیای بازیگری نیز فعالیت های خوبی دشاته است و در سریال های هشدار زشت و مربای پرتقال به ایفای نقش پرداخته است. 

اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال (بازی قدرت)

سایر بازیگران سریال بازی قدرت:  

جانگ هیوک در نقش یی بنگ وون، جی یون سونگ در نقش یی بنگ وون ، لی هیو جی در نقش یی بانگ سوک، کیم مین هو در نقش یی بانگ سئوک جوان، پارک یه جین در نقش ملکه سیندوک، کیم یونگ چئول در نقش یی سئونگ گی،آن نای-در نقش نام جئون،  لی هیون کیون در نقش یی بانگ گان ، یو اوه سئونگ در نقش سئو جئوم ، جی سونگ هیون در نقش پارک چی دو، پارک سو یی در نقش سئو یون جوان، چو یی هیون در نقش سئو یون ، خواهر سئو هوئی، لی یو جون در نقش جئونگ بیوم، جانگ یانگ نام در نقش سئو سئول، شیم وان جون در نقش گگی ککو، کیم دئه گون در نقش کانگ کای، و… جانگ دو ها در نقش گیول در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند. 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.