اردوی تیم ملی فوتبال آمریکا در قطر لغو شد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

اردوی تیم ملی فوتبال آمریکا در قطر لغو شد

اردوی تیم ملی فوتبال کشور آمریکا در قطر به علت حوادث رخ داده در منطقه و تشدید تنش ها بین ایران و آمریکا و شهادت سردار سلیمانی لغو شده است.
اردوی آمریکا در قطر

ترس مقامات آمریکایی به فوتبال هم سرایت کرد بر اساس اعلام فدراسیون فوتبال کشور آمریکا اردوی تیم ملی این کشور در قطر به علت حوادث رخ داده در منطقه و تشدید تنش ها بین ایران و آمریکا لغو شده است.

بر اساس گزارش ایسنا :

تیم ملی فوتبال آمریکا از مدت‌ها قبل قرار بود که در کشور قطر اردوی تدارکاتی برگزار کند و بعد از اتفاقات دیروز تصمیم بر لغو این اردو گرفته شد و در بیانیه فوتبال این کشور آمده است ست که با هماهنگی با فدراسیون قطر در تلاش هستیم که در آینده ای نزدیک این اردو را در قطر دوباره برگزار کرده وضع امکانات کشور قطر استفاده کنیم.

این اردو بر اساس زمانبندی پیشین قرار بود روز یکشنبه ۱۵ دی در قطر برگزار گردد تا  فدراسیون فوتبال کشور آمریکا بتواند برای بازی های پیش رو تیم فوتبال خود را آماده کند در پی اتفاقات دیروز روز و به شهادت رسیدن سردار قاسم سلیمانی و همراهانش در محوطه فرودگاه بغداد به دست نیروهای آمریکایی میزان تنش ها در منطقه بالا گرفته و بر روی فوتبال کشور آمریکا نیز بی تاثیر نبوده است.

براساس این رخداد در ایران از سوی رهبر انقلاب 3 روز عزای عمومی اعلام گردیده است.

قرار بود از یک‌شنبه ۱۵ دی اردوی ۲۰ روزه تیم ملی فوتبال آمریکا در قطر برگزار شود که با لغو این اردو قرار است جای دیگری تدارک دیده شود تا تیم ملی آمریکا خودش را برای بازیهای پیش رو آماده کند. 

  همسر «شجاع خلیل زاده» فوتبالیست کیست؟ + عکس و فیلم مراسم ازدواج

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.