احمد حمزه نماینده کهنوج کرمان گفت:جایزه 3 میلیون دلاری برای قتل ترامپ می دهیم

زمان مطالعه: 2 دقیقه

احمد حمزه نماینده کهنوج کرمان گفت:جایزه 3 میلیون دلاری برای قتل ترامپ می دهیم

 

 

جزئیات این سخنرانی در مجلس:

احمد حمزه نماینده مردم کهنوج در یک اظهارات عجیب در مجلس اعلام کرد که به هر کسی که ترامپ را به قتل برساند سه میلیون دلار جایزه نقدی می‌دهیم.

او این حرف را به گفته خود به نیابت از مردم کرمان بیان کرد .

احمد حمزه در جلسه علنی امروز مجلس در نطق میان دستور خود بیان کرد که از رهبر معظم انقلاب خواستاریم که جانباختگان حادثه کرمان در زمان تشییه پیکر شهید سردار حاج قاسم سلیمانی را در در زمره شهدا قرار دارد دهند.

 

سخنان احمد حمزه خطاب به ترامپ:

او همچنین خطاب به ترامپ رئیس جمهور آمریکا بیان کرد که شما باید از واژه شهید قاسم سلیمانی بیشتر از حاج قاسم سلیمانی بترسید زیرا واژه شهید قاسم سلیمانی بسیار برای شما ترسناک تر است.

 

نیازمند بودن کشور به جنگ افزارهای نامتعارف:

او همچنین در اظهارات خود بیان داشت که اگر کشور ما دارای جنگ افزار هسته ای بود از هر گونه تهدید خارجی امروز در امان بودیم. او همچنین بیان کرد که باید ساخت موشک هایی با برد های طولانی و همچنین قابلیت  و ظرفیت حمل کلاهک های نامتعارف را در دستور کار کشور خود قرار دهیم .

 

به نیابت از مردم کرمان:

همچنین در پایان سخنرانی خود به نیابت از مردم کرمان اعلام کرد که تمامی مردم کرمان سرباز شهید حاج قاسم سلیمانی هستند و ما از شهادت هیچ ترسی نداریم و به نیابت از مردم کرمان هر کسی که بتواند ترامپ را به قتل برساند به او سه میلیون دلار جایزه نقدی می دهیم.

  فیلم توهین نماینده بهبهان به منتقدانش در حین سخنرانی انتخاباتی !

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.