احتمال لغو بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ وجود دارد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

 دیدار‌های لیگ ایران بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. دلیل این کار، شیوع بیماری خطرناک کرونا است و در جمعیت‌های زیاد مثل ورزشگاه‌ها، قطعا آمار ابتلا به این بیماری افزایش پیدا خواهد کرد. این بیماری دیدار‌های انتخابی آسیایی ۲۰۲۲ را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

مطلب نیو – عبدالخالق مسعود، عضو کمیته اجراییکنفدراسیون فوتبال آسیا درباره احتمال لغو بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در منطقه آسیا در مصاحبه با نشریه «الاقتصادیه» عربستان گفت: جلسات طی روز‌های گذشته در مقر AFC درباره ویروس کرونا داشتیم تا تصمیمات لازم درباره لیگ قهرمانان آسیا و انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ بگیریم.
وی افزود: همه اعضا در این جلسات با عدم برگزاری مسابقه یا تورنمنتی که کرونا در آنجا وجود دارند به توافق رسیدند. درباره بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ نیز همین شک وجود دارد و احتمال لغو بازی‌ها و به تعویق افتادن وجود دارد. در این شرایط بحرانی شرایط برای حضور تیم‌ها در کشور‌های آسیا وجود ندارد و این باعث می‌شود که بازی‌ها به تاخیر بیفتد.
تیم ملی فوتبال کشورمان در چهارمین بازی خود از مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در تاریخ ۷ فروردین میزبان هنگ‌کنگ است. با این خبر عضو کمیته اجرایی AFC احتمال لغو این بازی به خاطر کرونا وجود دارد.

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.