آیا مهاجرت علی دایی از ایران حقیقت دارد؟ + حضور جنجالی علی دایی در ترکیه

زمان مطالعه: 2 دقیقه

«علی دایی» اسطوره فوتبال ایران با سفرش به ترکیه مهمان باشگاه بشیکتاش بود و حاشیه هایی درباره مهاجرت او به ترکیه ایجاد شد با بررسی این شایعات با ما همراه باشید

 

آیا مهاجرت علی دایی از ایران حقیقت دارد؟ + حضور جنجالی علی دایی در ترکیه

مطلب نیو –  علی دایی اسطوره فراموش نشدنی فوتبال ایران که شایعاتی درباره مهاجرت او به گوش می رسد این خبر ها را تکذیب کرد.

علی دایی هفته گذشته در حالی که فصل جدید رقابت های لیگ قهرمانان اروپا آغاز شده در بازی دورتموند و بشیکتاش در ورزشگاه وودافون آره نا در ترکیه حضور پیدا کرد و از نزدیک این مسابقه حساس را نظاره گر بود.

  مصاحبه/ ماجرای خواستگاری یک وزیر از دختر محمدرضا طالقانی چه بود ؟

علی دایی به دعوت باشگاه بشیکتاش به همراه امیر سلطانی دوست و مشاورش عازم ترکیه شده و در کنار بازی این تیم ترکیه ای دیداری با نایب رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال ترکیه داشت و در حاشیه این سفر پیراهن شماره ۱۰ تیم ملی ترکیه به صورت هدیه و مراسم نمادین از سوی نایب رئیس فدراسیون فوتبال ترکیه به علی دایی اهدا شد.

این اقدام علی دایی و سفر او به ترکیه و دیدار با مسئولان فوتبال ترکیه باعث حاشیه سازی برای این بازیکن اسطوره فوتبال ایران شد و خبرهای مبتنی بر مهاجرت او به ترکیه بر سر زبان ها افتاد که با بازگشت علی دایی به ایران تمام این خبرها تکذیب شدند.

آیا مهاجرت علی دایی از ایران حقیقت دارد؟ + حضور جنجالی علی دایی در ترکیه 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.