آمار رسمی کرونا در ایران 27 اسفند 1398 + بررسی میانگین 10 روز اخیر

زمان مطالعه: 2 دقیقه

آمار رسمی بیماری کرونا در ایران و میانگین ده روزه این بیماری از طرف وزارت بهداشت و درمان کشور منتشر شد،طبق آخرین آمار منتشر شده تعداد کل مبتلایان به بیماری کرونا ۱۶۳۶۹  نفر می باشد

 

 

مطلب نیو – بر اساس آخرین آمار منتشر شده در خصوص بیماری کرونا در ایران تعداد  ۱۶۳۶۹  نفر به این بیماری مبتلا شدند و متاسفانه تا کنون ۹۸۸ نفر جان خود را از دست دادند و روند کل بهبود یافتگان نیز افزایش پیدا کرده و به ۵۳۸۹ نفر تا ظهر امروز رسیده است.

بر طبق میانگین ۱۰ روزه منتشر شده برای بیماری کرونا میانگین ابتلاء اشخاص به این بیماری حدود ۴۳ نفر در هر ساعت می باشد و میزان مرگ و میر ۳ نفر و میزان بهبود یافتگان ۱۷ نفر در ساعت گزارش شده است.

 

 

 

بررسی نمودار

طبق میانگین منتشر شده تعداد بهبود یافتگان حدود ۳ برابر میزان مرگ و میر در طول یک روز می باشد که خود نشان از روند رو به رشد بهبودی افراد مبتلا به این بیماری است و بر اساس این آمار از روز ۲۴ اسفند تاکنون که بیشترین پیک ابتلا به بیماری با ۱۳۶۵ نفر اعلام شده است روند ابتلاء افراد به بیماری کرونا رو به کاهش بوده ولی متاسفانه روند فوتی های ناشی از این بیماری سیر صعودی خود را حفظ کرده است.

وزارت بهداشت و درمان به تمامی افراد جامعه هشدار داد که در خانه‌های خود بمانند از مسافرت و رفتن به مکان های شلوغ و پرتردد خودداری کنند

  جعل حدیث و توهین به امام صادق (ع) توسط صبا کمالی بازیگر سینما و تلویزیون + پست اینستاگرام

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.