نقشه پراکندگی بیماری کرونا در ایران 16 اسفند 1398 + آخرین آمار مبتلایان و فوتی ها

زمان مطالعه: 2 دقیقه

آخرین آمار مبتلایان به بیماری ویروسی کرونا امروز ۱۶ اسفند منتشر گردید،متاسفانه بر اساس آمار منتشر شده تعداد مبتلایان به ویروس کرونا به ۴۷۴۷ نفر افزایش پیدا کرده است

 

 

مطلب نیو – آخرین آمار منتشر شده از سوی وزارت بهداشت و درمان کشور در خصوص بیماری کرونا به صورت روزانه از سوی این وزارتخانه در اختیار رسانه ها قرار می گیرد و آمار منتشر شده حاکی از افزایش تعداد مبتلایان در سطح کشور به این بیماری می باشد.

امروز تعداد کل مبتلایان به بیماری کرونا در سطح کشور به ۴۷۴۷ نفر افزایش پیدا کرده و این آمار با افزایش ۱۲۳۴ نفر در طول مدت امروز همراه بوده است.متاسفانه تعداد ۱۲۴ نفر از هموطنان تا این لحظه جان خود را بر اثر ابتلا به این بیماری از دست داده اند.

همچنین تعداد کل بهبودیافتگان مبتلا به این بیماری نیز در سطح کشور رو به افزایش است و از زمان شیوع این بیماری در سطح کشور تعداد ۹۱۳ نفر از مبتلایان به این بیماری بهبود یافته و از بیمارستان‌های سطح کشور ترخیص شدند.

 

بیشتر بخوانید: تمامی ورودی های استان قزوین بسته شد/ فقط بومی ها،وسائل نقلیه سوخت رسانی و مواد غذایی اجازه ورود دارند

 

به علت نرخ صعودی ابتلاء به بیماری ویروس کرونا در سطح کشور وزارت بهداشت و درمان با همکاری برخی از استانداری های کشور از قبیل گلستان،مازندران و قزوین با ایجاد محدودیت های ترافیکی مانع از تردد خودروهای غیر بومی به این استان ها شدند و این امر باعث کاهش روند شیوع بیماری در این استان‌ها و دیگر مناطق کشور خواهد گردید.

  نقشه پراکندگی ویروس کرونا در ایران 13 اسفند 1398 + ( آمار مبتلایان - فوتی ها و بهبود یافتگان )

 

 

   

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را از قسمت دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما با اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.